sprawdź wszystkie nasze oferty

Nowe mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

 

Zdajemy sobie sprawę, że rodziny mają duże oczekiwania mieszkaniowe. Trudno się temu dziwić. Chcąc zapewnić prawidłowy rozwój dzieciom, należy zapewnić im dostęp do edukacji i rozrywki. Ważna w prawidłowym rozwoju jest także domowa przestrzeń, która przekłada się na dobre samopoczucie wszystkich domowników. W naszej ofercie dostępne są 1/2/3/4-pokojowe mieszkania pod Warszawą często na nowoczesnych osiedlach z placem zabaw, blisko szkoły, przedszkola, stacji PKS i PKP oraz autostrady. W okolicy znajdują się także lasy, parki, tężnie solankowe oraz siłownie plenerowe, ponieważ wiemy, jak ważne jest mieszkanie w otoczeniu natury zwłaszcza z małymi dziećmi.Rynek pierwotny nieruchomości blisko Warszawy w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit. Jest z czego wybierać! W naszej ofercie dostępne są zarówno mieszkania w blokach, jak i segmenty oraz nowe domy jednorodzinne blisko Warszawy. Nasze propozycje odpowiadają na potrzeby zarówno rodzin poszukujących nowych mieszkań na osiedlu z placem zabaw, jak i tych, którzy zastanawiają się, gdzie kupić tanie mieszkanie pod Warszawą czy po prostu szukają mieszkania z dobrym dojazdem do stolicy. Zachęcamy do zapoznania się z listą dostępnych w naszej ofercie nieruchomości!

 

Nowe mieszkania wykończone pod klucz

Często bywa tak, że z różnych życiowych powodów nie możemy bądź nie chcemy czekać (nawet kilku lat), aż nasze lokum wyrośnie z ziemi, a później zostanie przez nas wykończone. Z tego powodu wielu klientów, zamiast nowoczesnego mieszkania z rynku pierwotnego, decyduje się na kupno mieszkania z rynku wtórnego, które zostało już wcześniej wykończone przez poprzedniego właściciela. Klienci pomimo iż woleliby kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, w którym nikt wcześniej nie mieszkał i w którym nie trzeba iść na żadne kompromisy, planując jego wykończenie i przygotowanie do zamieszkania, kupują mieszkania z drugiej ręki, w których mogą od razu zamieszkać, ale których standard wykończenia nie do końca odpowiada ich gustom. Żeby móc je jednak dostosować do własnych wymagań, trzeba by najpierw usunąć wszystkie wcześniej zastosowane w nim elementy wykończenia i wstawić nowe. To wiązałoby się z dużymi nakładami pracy, kosztowałoby bardzo dużo pieniędzy i zajęło dużo czasu. Mając to na uwadze klienci często poszukują gotowych do wprowadzenia i zamieszkania nieruchomości pod Warszawą. To jednak nie jest jedyna możliwość. Dobrym rozwiązaniem takich problemów może być też kupienie bezpośrednio od dewelopera, mieszkania pod Warszawą wykończonego pod klucz. Mieszkania na obrzeżach Warszawy wciąż uchodzą za stosunkowo tanie, a dzięki dobremu skomunikowaniu z jej centrum, mieszkańcy łatwo docierają do szkoły, pracy, korzystają ze stołecznych usług czy atrakcji. Mieszkania wykończone pod klucz są coraz chętniej wybierane przez klientów. Taka możliwość pozwala im oszczędzić sporo środków, które byłyby potrzebne do wykończenia mieszkania z pomocą znalezionej firmy wykończeniowej oraz czasu potrzebnego nie tylko na wykonanie wszystkich prac wykończeniowych, ale również na znalezienie dobrej firmy wykończeniowej, której byłoby się w stanie w pełni zaufać.

Szukając odpowiedniego mieszkania do kupienia, trzeba też pamiętać o tym, że w przypadku mieszkań z rynku wtórnego trzeba się liczyć z dodatkowym kosztem, w postaci podatku od kupna mieszkania PCC, który jest zawsze opłacany przez klienta Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym nie ma żadnych dodatkowych kosztów. W cenę nieruchomości na rynku pierwotnym wliczony jest już też podatek VAT, więc nic więcej nie trzeba płacić.

 

Mieszkania z dobrym dojazdem do Warszawy

Dla wielu osób dobra komunikacja z sercem stolicy to rzecz wielkiej wagi. Dlatego też ważną częścią naszej oferty stanowią domy oraz mieszkania pod Warszawą z dobrym dojazdem do centrum. Duża część oferowanych przez nas nowoczesnych mieszkań znajduje się w okolicach dworców PKS i PKP. Właściciele czterech kółek znajdują u nas oferty mieszkań niedaleko autostrady. Natomiast idący z duchem czasu kierowcy coraz częściej pytają o mieszkania na sprzedaż w pobliżu stacji ładowania aut elektrycznych. Pamiętamy o zmieniających się trendach i staramy się wychodzić naprzeciw nowym potrzebom naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nawet będą oddalonym od miasta o kilkanaście kilometrów, nie trzeba rezygnować z największych uroków takich lokalizacji, czyli przede wszystkim z ciszy, spokoju i dostępności wielu terenów zielonych.

Firma deweloperska Dobry Adres realizuje inwestycje mieszkaniowe przede wszystkim w Mińsku Mazowieckim i w Cegłowie. Z obu tych miejscowości dojazd do Warszawy jest łatwy i zajmuje stosunkowo niewiele czasu, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, ze decydując się w nich na kupienie nieruchomości do zamieszkania, nie damy rady jeździć codziennie do pracy. Szczególnie wygodny dojazd mają osoby, które mają własne samochody. Autostrada A2 znacznie przyspiesza dojazd do Warszawy i pozwala ominąć ewentualne korki i innego typu problemy drogowe. Z kolei osoby, które chciałyby dojeżdżać do Warszawy z zastosowaniem komunikacji zbiorowej, mają możliwość skorzystania z kolei podmiejskiej lub z coraz bardziej rozwiniętej komunikacji autobusowej. Dzięki tym sposobom dojazd do Warszawy np. z Mińska Mazowieckiego nie zajmuje więcej czasu niż dojazd do pracy z jednej części Warszawy do drugiej.

 

Mieszkania pod Warszawą – dla rodzin z dziećmi

Wybierając idealną lokalizację osiedla mieszkaniowego dla swojej rodziny, trzeba zwracać uwagę na wszystko. Nie tylko na wielkość i rozkład pomieszczeń w mieszkaniu, ale również na położenie osiedla mieszkaniowego. Małe dzieci potrzebują mieć blisko przedszkole, szkołę oraz plac zabaw i inne tereny do zabawy. Z czasem, gdy już będą większe, powinny móc się łatwo dostać do Warszawy, gdzie są do ich dyspozycji najpierw najlepsze szkoły średnie, a później najlepsze uczelnie wyższe. Dzięki temu mieszkając w okolicach Warszawy będą mogły się rozwijać tak samo jak mieszkańcy stolicy. W okolicy znajdują się także lasy, parki, tężnie solankowe oraz siłownie plenerowe, ponieważ wiemy jak ważne jest mieszkanie w otoczeniu natury zwłaszcza z małymi dziećmi.

 

Nieruchomości na sprzedaż pod Warszawą – o czym pamiętamy?

Dobierając oferty nieruchomości na sprzedaż pod Warszawą, zwracamy uwagę na unikalne potrzeby naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że dużą rolę odgrywa przestrzeń – jedni decydują się na duże mieszkania, innym z kolei wystarczą małe, przytulne i kameralne apartamenty, które będą nie tylko tańsze do kupienia, ale także tańsze i łatwiejsze do utrzymania. Jeszcze inni, skuszeni metrażem oraz dostępnością własnej zieleni, decydują się na nowe segmenty pod Warszawą. Niemałym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w blokach – oczywiście najlepiej z balkonem. Niewątpliwie są one bardziej komfortowe i dają swoim właścicielom więcej możliwości. Chciałbyś mieć na swoim balkonie możliwość stworzenia własnego mini ogródka? Kupując mieszkanie w okolicach Warszawy od Dobry Adres, to się uda i będziesz mógł się zajmować własną zielenią! Niewątpliwie powinny być one komfortowe i nowoczesne. Dokładamy także starań, by były jasne i przestronne. Klienci z bardziej wyszukanym gustem stawiają na luksusowe bądź minimalistyczne mieszkania. Wszystkim oczekiwaniom staramy się wychodzić naprzeciw.

Wiemy, że w procesie doboru lokalu znaczenie mają pieniądze i czas. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do odbioru nieruchomości. Są wśród nich nowe i wykończone mieszkania. Nasza oferta dostępnych mieszkań do kupienia od zaraz w okolicach Warszawy stale się powiększa. Na bieżąco aktualizujemy listę dostępnych przestrzeni mieszkalnych i stawiamy na zadowolenie naszych klientów. Dlatego znajdują oni u nas zarówno tanie mieszkania na sprzedaż w okolicach Warszawy, jak również apartamenty na osiedlach w cichej okolicy pod Warszawą blisko dworca PKP czy też w otoczeniu upragnionej przyrody. Bezustannie prowadzimy sprzedaż nowoczesnych mieszkań z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Oferta dostępnych mieszkań do kupienia od zaraz w bliskiej okolicy Warszawy stale się powiększa, dlatego warto regularnie do nas zaglądać.

W BUDOWIE

 
 
 

Miasteczko Cegłów

Cegłów

ul. Mikołaja Reja 6A

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

SPRZEDANE

 
 
 

Przy Bibliotece

Mińsk Mazowiecki

ul. Józefa Piłsudskiego 2

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

PLANOWANE

 
 
 

Miasteczko Cegłów

Cegłów

ul. Juliana Tuwima 13

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

SPRZEDANE

 
 
 

Miasteczko Cegłów

Cegłów

ul. Mikołaja Reja 6

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Kontakt

Adres

Mińsk Maz. (05-300),

ul. Józefa Piłsudskiego 2 lok. U-1

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 8.00-16.00

(inne godziny po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)

Napisz do nas

15 + 3 =

730 557 777