sprawdź wszystkie nasze oferty

Pomoc w szukaniu sposobów finansowania zakupu nieruchomości

Nasza firma zajmuje się nie tylko projektowaniem, budową i sprzedażą mieszkań, ale również pomagamy naszym klientom na każdym etapie podejmowania decyzji zakupowych. Jednym z ważniejszych elementów naszej oferty jest pomoc w znalezieniu formy finansowania zakupu nieruchomości. Nasi doradcy finansowi pomagają klientom w znalezieniu odpowiednich rozwiązań, które pozwolą im podpisać umowę kupna nowego mieszkania.

Stała współpraca z bankami

Współpracujemy też z wieloma bankami, dzięki czemu mamy też wgląd w aktualną ofertę kredytów hipotecznych. Doskonale wiemy oferty, których banków są obecnie najbardziej atrakcyjne dla klientów, gdzie jest najmniejsze oprocentowanie oraz gdzie są najniższe koszty podpisania umów kredytowych. Pomagamy też naszym klientom w załatwianiu wszystkich formalności związanych ze składaniem wniosków kredytowych. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi doradcami kredytowymi. Są oni w stanie każdemu doradzić najbardziej opłacalne dla nich rozwiązanie.
Jeżeli chcesz kupić własne mieszkanie, a nie masz odpowiednich środków własnych do pełnego sfinansowania transakcji z własnych oszczędności, nic straconego. Korzystając z naszej pomocy, na pewno uda Ci się kupić swoje wymarzone mieszkanie w okolicach Warszawy i dodatkowo zdobyć środki finansowe niezbędne do wykonania w nim później wszystkich prac remontowych. Jeżeli masz pytanie dotyczące tego, w jaki sposób jesteśmy w stanie CI pomóc w znalezieniu odpowiedniej formy finansowania transakcji mieszkaniowej, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży w Mińsku Mazowieckim!

Finansowanie nowych mieszkań od dewelopera

Sprawdź oferty kredytów mieszkaniowych przygotowane przez naszych pośredników! Chcesz sprawdzić, na jakie warunki kredytowania możesz liczyć? Zapraszamy!

Logo Macnus Consulting

Alex Logo Internet 300x172

Logo Notus Finanse

DOBRY ADRES
730 557 777