Zapoznaj się z ofertą mieszkań

Inwestycje w trakcie budowy – Dobry Adres

Nasza firma stale powiększa ilość prowadzonych inwestycji budowlanych. Aktualnie w trakcie realizacji posiadamy kilka inwestycji mieszkaniowych, na których jest dostępnych w sprzedaży wiele mieszkań, o różnej wielkości. Wybierając tereny, na których będziemy realizowali inwestycje mieszkaniowe w okolicach Warszawy, zawsze bierzemy pod uwagę to, żeby były dobrze ulokowane i żeby był z nich łatwy dojazd do stolicy. Liczą się dla nas również dostępne w okolicach przedszkola i szkoły punkty usługowe, tereny zielone oraz miejscowy plan zagospodarowania, który daje nam informacje na temat tego, co jeszcze w okolicach planowanych inwestycji może i będzie powstawało.

Inwestycje w trakcie realizacji w Cegłowie i w Mińsku Mazowieckim

Aktualnie prowadzimy kilka inwestycji budowalnych w Cegłowie i w Mińsku Mazowieckim. Tworzone osiedla mieszkaniowe będą spełniały wszystkie obowiązujące standardy. Już teraz dostępne są na nich nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim, które klienci mogą wykończyć zgodnie ze swoimi potrzebami.

Doskonale wiemy, jak ważne jest właściwe przygotowanie mieszkań z rynku pierwotnego do wykończenia, dlatego zwracamy uwagę na to, żeby wszystkie zastosowane przez nas technologie budowlane i materiały wykończeniowe pozwalały naszym klientom zastosować takie rozwiązania wykończeniowe, jak potrzebują. Jeszcze w trakcie realizacji inwestycji, klient ma też możliwość zgłaszania nam drobnych zmian konstrukcyjnych w projektach mieszkań, a my wykonujemy je bez dodatkowych opłat. Chcesz zmienić miejsca umieszczenia włączników świateł lub kontaktów? Nie ma problemu! Chcesz wstawić lub usunąć jakąś ściankę działową, żeby uzyskać większą przestrzeń? Także nie ma problemu. Musisz tylko wybrać taki moment, żeby inwestycja nie była jeszcze całkowicie zakończona.

MAPKA

Postęp prac na budowie ul. M. Reja 6A

Kontakt

Adres

Mińsk Maz. (05-300),

ul. Józefa Piłsudskiego 2 lok. U-1

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 8.00-16.00

(inne godziny po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)

Napisz do nas

12 + 11 =

730 557 777