sprawdź wszystkie nasze oferty

Planowane inwestycje mieszkaniowe – Dobry Adres

Firma deweloperska Dobry Adres cały czas trzyma rękę na pulsie i planuje nowe inwestycje mieszkaniowe w okolicach Warszawy. Aktualnie staramy się znajdować tereny inwestycyjne przede wszystkim w Cegłowie i w Mińsku Mazowieckim. W Cegłowie w tej chwili zaplanowaliśmy stworzenie nowoczesnych bloków mieszkalnych w okolicach ulicy Mikołaja Reja i ulicy Juliana Tuwima. I w Cegłowie i w Mińsku Mazowieckim doskonale znamy rynek mieszkaniowy i wiemy, czego mogą od nas oczekiwać nasi potencjalni klienci.

 

Projektując nowe osiedla mieszkaniowe staramy się zawsze dawać naszym klientom to, czego chcą. Na każdym z tworzonych przez nas osiedli mieszkaniowych znajdują się place zabaw dla dzieci i tereny zielone, na których można przyjemnie spędzić wolny czas. Pomyśleliśmy też o stojakach rowerowych, dzięki czemu każdy mieszkaniec osiedla może się poruszać po jego okolicach nie samochodem, tylko właśnie jednośladem. Mieszkańcy tworzonych u nas bloków mają również możliwość dokupienia miejsca parkingowego i skrytki lokatorskiej do przechowywania różnych rzeczy poza mieszkaniem. Do większości mieszkań przynależą tez wygodne balkony, tarasy lub ogródki. To również ma wiele zalet i w ciepłe dni pozwala spędzać czas zamiast wewnątrz mieszkań, to na świeżym powietrzu. Nasi klienci cenią też własne balkony za to, ze mogą na nich sadzić i pielęgnować rośliny.

 

Gorąco zachęcamy także do zapoznania się ze zrealizowanymi już przez nas inwestycjami mieszkaniowymi i z naszą ofertą:

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących prezentowanych inwestycji, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży w Mińsku Mazowieckim.

Inwestycja Cegłów ul. Juliana Tuwima 13

CEGŁÓW

Miasteczko Cegłów
Cegłów ul. Juliana Tuwima 13

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Inwestycja Cegłów ul. Juliana Tuwima

CEGŁÓW

Miasteczko Cegłów
Cegłów ul. Juliana Tuwima

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Inwestycja Cegłów ul. Juliana Tuwima

CEGŁÓW

Miasteczko Cegłów
Cegłów ul. Juliana Tuwima

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Kontakt

Adres

Mińsk Maz. (05-300),

ul. Józefa Piłsudskiego 2 lok. U-1

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 8.00-16.00

(inne godziny po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)

Napisz do nas

11 + 11 =

730 557 777