Miejscowości położone na wschód od Warszawy cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród klientów, którzy szukają dla siebie idealnego miejsca do zamieszkania. Nie zawsze niestety mają możliwość kupna nieruchomości w samej Warszawie. Nie każdy też chciałby mieszkać w stolicy, w której mieszka bardzo dużo ludzi i w związku z tym, panuje większy hałas i jest większy ruch uliczny. Szczególnie dużą popularnością wśród klientów cieszą się miejscowości położone na wschód od Warszawy. Dobry Adres także sprzedaje tam nowe mieszkania. Tworzone przez nas osiedla znajdują się w Mińsku Mazowieckim i w Cegłowie. Dlaczego warto jest wybrać te miejscowości do zamieszkania?

Jakie są zalety mieszkania poza Warszawą?

Wybór mieszkania pod Warszawą łączy się z wieloma zaletami. Przede wszystkim ceny kupna mieszkania i jego utrzymania w podwarszawskich miejscowościach są znacznie niższe od cen w stolicy. Z tego powodu dla wielu osób kupno mieszkania pod Warszawą nie jest do końca wyborem, tylko koniecznością. Według danych dotyczących średnich cen mieszkań w Warszawie i w okolicach np. za tę samą cenę można kupić mieszkanie w Cegłowie nawet o połowę większe niż w stolicy.

Ważną zaletą mieszkania poza Warszawą jest też dostępność w podwarszawskich miejscowościach dużo większej ilości terenów zielonych. Dzięki temu dużo łatwiej i przyjemniej jest spędzać wolny czas poza domem, uprawiać sport lub chodzić na długie spacery. Podwarszawskie miejscowości są z tego powodu też dużo lepszym miejscem do wychowywania dzieci.

Pisząc o zaletach mieszkania pod Warszawą, nie sposób też nie wspomnieć o łatwości dojazdu do stolicy. Dzięki temu nawet, jeżeli pracuje się w Warszawie, można zamieszkać pod nią i dojazd do pracy nie będzie zajmował zbyt wiele czasu.

Osoby, które planują zakup mieszkania, w którejś z podwarszawskich miejscowości, często jako powód podjęcia takiej decyzji wskazują również na to, że najczęściej wybierane miejscowości mają bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę lokalną. Mieszkając w nich można korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie są dostępne też w Warszawie.

Dlaczego kierunek wschodni jest tak często wybierany przez klientów?

Głównym powodem tego, że klienci, którzy szukają idealnego miejsca do zamieszkania pod Warszawą decydują się na kierunek wschodni, jest bardzo dobra komunikacja pomiędzy Warszawą a np. Mińskiem Mazowieckim czy Cegłowem. Decydując się na kupno mieszkania w Mińsku Mazowieckim nie trzeba się martwić o trudności z dojazdem do pracy. Z miejscowości tej łatwo dojedziemy do Warszawy nie tylko swoim samochodem, ale też komunikacją publiczną, czyli np. pociągiem podmiejskim lub autobusem.

Podróż do pracy z miejscowości położonych na wschód od Warszawy, zazwyczaj nie zajmuje więcej czasu niż dojazd do niej z jednej części stolicy do drugiej, czyli np. z Pragi Południe na Bielany. Często nawet dojazd np. z Mińska Mazowieckiego do pracy zajmuje znacznie mniej czasu niż dojazd z jednej części Warszawy do drugiej.

730 557 777