Zapoznaj się z ofertą mieszkań

Sprzedaż mieszkań w Cegłowie

Obecnie w sprzedaży mamy m.in. mieszkania w Cegłowie. W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania małe, dla singli i dla młodych par, czyli głównie mieszkania 2-pokojowe, jak i mieszkania dla większych rodzin z dziećmi, czyli mieszkania 3-pokojowe i większe. Do większości oferowanych przez naszą firmę mieszkań w Cegłowie przynależą też balkony lub większe tarasy, z których roztacza się piękny widok na okolicę. Niska, 3-piętrowa zabudowa, sprawia, że wokół jest bardzo przyjemnie i nie odczuwa się tak bardzo, że mieszka się w mieście. Wszystkie mieszkania na sprzedaż w Cegłowie mają nowoczesne rozkłady pomieszczeń i są wykonane w wysokim standardzie. W każdym budowanym przez Dobry Adres budynku mieszkalnym znajdują się windy, garaże podziemne, a także designerski hol i wygodne, szerokie korytarze. Jeżeli więc szukasz idealnego mieszkania w Cegłowie, nasza oferta jest idealna i pozwoli CI znaleźć taką nieruchomość, jakiej potrzebujesz. Jeżeli szukasz idealnego mieszkania w innych miejscowościach w okolicach Warszawy, zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Obecnie zajmujemy się też np. sprzedażą mieszkań w Mińsku Mazowieckim (http://dobry-adres.com/minsk-mazowiecki/).

Zalety mieszkania w Cegłowie

Miasteczko Cegłów to cicha, urokliwa miejscowość, położona niedaleko od Warszawy. Oferta sprzedaży mieszkań w Cegłowie od dawna cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. W tej niewielkiej miejscowości znajduje się wiele terenów zielonych. Z Cegłowa prowadzą m.in. szlaki turystyczne PTTK do rezerwatu przyrody Rudka Sanatoryjna i do rezerwatu przyrody Jedlina. Przez Cegłów przechodzi także szlak rowerowy VeloMazovia i przepływa rzeka Mienia, której brzegi są świetnym miejscem do organizowania rodzinnych pikników.
Poniżej znajduje się nasza pełna oferta mieszkań na sprzedaż w Cegłowie, wraz z ich dokładnymi planami. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!

Postęp prac na budowie ul. Mikołaja Reja 6A

Wizualizacje ul. Mikołaja Reja 6A

Kontakt

Adres

Mińsk Maz. (05-300),

ul. J. Piłsudskiego 2 lok. U-1

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 8.00-16.00

(inne godziny po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)

Telefon

730 55 7777

730 557 777