Mieszkanie pod Warszawą to coraz częściej wybierana przez klientów opcja. Wpływ na podjęcie takiej decyzji mają przede wszystkim niższe ceny mieszkań oraz więcej spokoju i łatwość korzystania z terenów zielonych. Istnieje wiele ciekawych lokalizacji w okolicach Warszawy. Które z nich są szczególnie warte uwagi?

Najważniejsze korzyści mieszkania pod Warszawą

Główną zaletą wybrania mieszkania nie w Warszawie, tylko w jej okolicach są znacznie niższe ceny nieruchomości. Różnice są naprawdę duże i najczęściej w miejscowościach pod Warszawą można kupić podobnej wielkości mieszkanie w cenie nawet o połowę niższej niż w stolicy. Dużą zaletą decyzji o zamieszkaniu poza Warszawą są też mniejsze natężenie ruchu drogowego i zazwyczaj brak korków. Zazwyczaj nie trzeba też się martwić o dojazd np. do pracy w Warszawie, ponieważ można tam się wygodnie i szybko dostać nie tylko swoim samochodem, ale też z użyciem autobusów lub kolei podmiejskiej.

W miejscowościach w okolicach Warszawy jest znacznie mniejsza gęstość zaludnienia, większe przestrzenie między budynkami oraz dużo terenów zielonych, o których w stolicy ze względu na gęstość zabudowy niestety można tylko pomarzyć.

Gdzie szczególnie warto jest zamieszkać?

Dobry Adres specjalizuje się w realizacjach inwestycji mieszkaniowych w dwóch lokalizacjach: w Mińsku Mazowieckim oraz w nieco bardziej oddalonym od Warszawy Cegłowie. Z obu tych miejscowości bez problemu można dojechać do stolicy, żeby załatwić swoje sprawunki. W obu też jest zapewniona pełna infrastruktura, dzięki czemu na pewno niczego ich mieszkańcom nie zabraknie.

Najważniejszą zaletą wybrania takich lokalizacji są jednak wyraźnie niższe ceny mieszkań. Dzięki temu na kupno mieszkania w Mińsku Mazowieckim lub mieszkania w Cegłowie mogą sobie pozwolić także osoby, które dopiero planują rozpocząć pracę w Warszawie i spróbować w niej zrobić dużą karierę. Obie wskazane przez nas miejscowości są też bardzo dobrymi miejscami do wychowywania dzieci. Duża ilość terenów zielonych i mniejszy ruch samochodowy znacznie cały proces ułatwiają i sprawiają, że jest bardzo przyjemny i dla dzieci, i dla rodziców.

730 557 777