sprawdź wszystkie nasze oferty

W MIASTECZKU CEGŁÓW nie przerywamy robót

W MIASTECZKU CEGŁÓW nie przerywamy robót

Miasteczko Cegłów W MIASTECZKU CEGŁÓW nie przerywamy robót   Wstawiamy stolarkę okienną, murujemy ścianki działowe, montujemy instalacje w lokalach, wybieramy elementy balkonowe... Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z kolejnych etapów budowy bloków przy ulicy Reja...

czytaj dalej
Kolejny etap budowy Miasteczka Cegłów

Kolejny etap budowy Miasteczka Cegłów

Kolejne etapy budowy Miasteczka CegłówKolejne etapy budowy Miasteczka Cegłów Kolejne etapy budowy Miasteczka Cegłów został zrealizowany. Postępy prac widoczne w naszej galerii. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z kolejnych etapów budowy bloków przy ulicy Reja 6 w...

czytaj dalej

Dobry Adres

DOBRY ADRES Spółka z o.o. jest jedną z firm działających na rynku budowlanym od 2002 roku w grupie EDES, składającej się z pięciu podmiotów uzupełniających się wzajemnie charakterem ich działalności.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszej działalności oraz z ofertą realizowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych.

NASZE MARKI

Marka EDES

Marka EDES działa na rynku od 01 lutego 2002 roku. W tym dniu powstało Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Dariusz Smoliński. Kolejnym krokiem było utworzenie w 2012 roku spółek: EDES SZALUNKI Spółka z o.o. oraz EDES Spółka z o.o.. Dziś wszystkie firmy aktywnie działają na rynku budowlanym, głównie w Warszawie i jej okolicach.

DOBRY ADRES

DOBRY ADRES Sp. z o.o. jest spółką- córką powołaną do realizowania działalności deweloperskiej. Spółka ta zakupiła grunt w centrum Cegłowa k/ Mińska Mazowieckiego, gdzie wybuduje osiedle nowoczesnych bloków mieszkalnych pod nazwą Miasteczko Cegłów.
ZAPRASZAMY!

Miasteczko Cegłów

Przedsięwzięcie deweloperskie „MIASTECZKO CEGŁÓW” jest pierwszą inwestycją realizowaną przez DOBRY ADRES Spółkę z o.o.- córkę EDES Spółki z o.o.. To przedsięwzięcie zlokalizowane będzie w Cegłowie, tuż przy stacji PKP (mapa). Zamierzamy tam wybudować osiedle nowoczesnych bloków wpisujących się w charakter Zielonej Gminy Cegłów (https://ceglow.pl/).

NASZE INWESTYCJE

CEGŁÓW

Miasteczko Cegłów

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

DOBRY ADRES Spółka z o.o.

EDES Sp. z o.o. z

Inwestycje deweloperskie

MIASTECZKO CEGŁÓW

Inwestycja w realizacji

Opinie naszych klientów

Mam okazję współpracować z firmą Edes i przyznaję, że to profesjonaliści pod każdym względem. Godni zaufania i polecenia.

Piotr

Mam okazję współpracować z firmą Edes i przyznaję, że to profesjonaliści pod każdym względem. Godni zaufania i polecenia.

Piotr

Rzetelny kontrahent. Wysoki profesjonalizm oraz doświadczenie w branży budowlanej.

Ewelina

Profesjonaliści, odpowiedzialni

Przemek

Kontakt

Adres

Mińsk Maz. (05-300),

Plac Kilińskiego 4 lok. 7

Godziny otwarcia

Pon.-pt. 8.00-16.00

(inne godziny po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)

Telefon

730 55 7777

Napisz do nas

5 + 1 =

Call Now Button
Rozmiar czcionki
Kontrast